Світова рекордсменка Ярослава Магучіх офіційно підтвердила намір виступити на чемпіонаті України з легкої атлетики у Львові. Змагання відбудуться 10-12 липня. Це справді велика подія.
Минулого разу спортсменка брала участь у літній національній першості далекого 2021 року. Тоді стрибунка здобула золото з висотою 2.00 метра, здолавши у принциповому протистоянні Ірину Геращенко напередодні Олімпіади в Токіо.
“Я дуже рада, тому що це буде мій перший чемпіонат України на вулиці за п’ять років. Востаннє я виступала перед Олімпійськими іграми в Токіо. Я дуже рада і сподіваюся, що багато людей прийдуть підтримати наших спортсменів у Львові на стадіон. Тому чекаємо”, — зазначила Магучіх.
Попри відсутність на внутрішніх літніх стартах протягом двох років, нинішній сезон Магучіх проводить в Україні дуже активно. У січні вона перемогла на Меморіалі Дем’янюка, а в лютому впевнено виграла національний чемпіонат у приміщенні.
Спортсменка планує провести в Україні короткий тренувальний збір, перш ніж розпочне активну фазу підготовки до міжнародних викликів, зокрема до Євро-2026 та прем’єрного розіграшу абсолютної світової першості.
“Підготовка буде ще в Україні. Такий підготовчий збір [на] 10 днів. Тому будемо тренуватися, щоб показати найкращий результат в Україні”.
На львівському турнірі глядачі побачать також Ірину Геращенко. Водночас ситуація з чемпіонкою Юлією Левченко поки що залишається незрозумілою — атлетка раніше повідомила про отримане ушкодження.






Залишити коментар