Спеціалісти з маніпуляцій приладами обліку газу та електрики вимагали за свої послуги від 2500 до 5000 доларів США. Про деталі протиправної діяльності двох ділків 24 червня розповіли у Київській міській прокуратурі.
Схема функціонувала досить злагоджено. 60-річний уродженець Львівщини, використовуючи досвід колишнього працівника газової сфери, прибував до замовників для демонтажу обладнання. Далі в роботу вступав його 40-річний спільник, який модифікував лічильники для суттєвого заниження фактичних показників споживання.
“Так, у Києві після втручання у роботу лічильника електроенергії встановлено, що він занижував показання споживання на майже 35%. Також підозрювані пропонували клієнтам пульти дистанційного керування, які дозволяли сповільнювати роботу лічильника електроенергії”, — зазначили у відомстві.


Правоохоронці затримали зловмисників безпосередньо у Києві. Викриттю злочинної діяльності сприяли представники ТОВ “Газорозподільні мережі України”, які виявили сліди стороннього втручання під час перевірки одного з приладів обліку газу.









Залишити коментар